گروه مهندسی آروا با نام تجاری آرکس، از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه پخش و فروش کاغذ دیواری و طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی مسکونی و تجاری آغاز کرد. آرکس در حال حاضر با در اختیار داشتن نمایندگی های معتبر، کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون خود را به هم میهنان ارائه میکند.
آرکس تا به حال بیش از 1500 پروژه دکوراسیون داخلی موفق در سراسر کشور به انجام رسانیده است که از آن جمله می توان به طراحی داخلی لابی برج های مسکونی، طراحی داخلی چند هتل، دکوراسیون چندین فروشگاه و بوتیک، دکوراسیون نما و داخل رستوران ها و ده ها پروژه دکوراسیون داخلی مسکونی و اداری اشاره کرد.

خدمات فروش و پس از فروش آرکس:
* مشاوره رایگان: بعضی اوقات مشاوره دکوراسیون با بازدید محل همراه است که طراح تسلط کافی روی فضا پیدا کند و بهترین راهنمایی خرید کاغذ را ارائه کند.
* باز گرداندن کاغذ دیواری: رول کاغذ دیواری که هنوز باز نشده است پس گرفته شده و مبلغ آن عینا به شما داده می شود.
* نصب کاغذ دیواری: شرکت آرکس بهترین نصاب های حرفه ای کاغذ دیواری را به شما معرفی می کند.
* خدمات پس از فروش کاغذ دیواری: اگر پس از نصب، کاغذ دیواری دچار بریدگی یا احیانا کنده شد، حتما با ما تماس بگیرید. خدمات پس از فروش شرکت آرکس رایگان است.

گروه آرکس علاوه بر وبسایت تخصصی کاغذ دیواری arovaco.com، دو وبسایت دیگر را در زمینه های دکوراسیون داخلی و پارکت- لمینت اداره می کند که هر کدام در زمینه فعالیت خود بهترین هستند:
وبسایت تخصصی پارکت و لمینت آرکس:
نسخه قدیمی کاغذ دیواری آرکس