کاغذ دیواری آرکس دکور, کاغذ دیواری کره ای, کاغذ دیواری سه بعدی آرکس, کاغذ دیواری, کاغذدیواری

کاغذ دیواری آرکس دکور

کاغذ دیواری نانو تکونولوژی

 

شاید اسم کاغذ دیواری نانو را شنیده باشید. در حال حاضر یکی از با کیفیت ترین کاغذ دیواری های موجود در بازار کاغذ دیواری است که با تکنولوژی نانو ساخته شده باشد. امروزه نانو تکنولوژی در تولید بسیاری از محصولات کاربرد دارد.

لکه بر کاغذ دیواری آلمانی image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لکه بر کاغذ دیواری ماده شوینده ای قوی است که در عین حال که لکه ها را به راحتی از بین می برد، بافت کاغذ دیواری را خراب نمی کند. برای استفاده از لکه بر، آن را در فاصله 20 سانتی متری از سطح دیوار بگیرید و ماده را به سطح کاغذ دیواری بپاشید. سپس 30 ثانیه صبر کنید و بعد یک اسفنج یا ابر تمیز را روی سطح کاغذ دیواری بکشید تا لکه کاملا پاک شود. سپس با یک دستمال تمیز سطح کاغذ دیواری را خشک کنید.

 

مقاله های مرتبط:

کاغذ دیواری قابل شستشو

تمیز کردن کاغذ دیواری

 

بازگشت به مقاله های کاغذ دیواری آرکس

کلمات کلیدی:

 گروه کاغذ دیواری و دکوراسیون آرکس دارنده متنوع ترین کلکسیون آلبوم های کاغذ دیواری کره ای است. در وبسایت کاغذ دیواری آرکس می توانید انواع کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذدیواری متالیک، کاغذ دیواری اتاق کودک و کاغذ دیواری های لاکجری مناسب سالن و لابی منزل را پیدا کنید. همچنین گروه آرکس به فروشندگان کاغذ دیواری و دفاتر معماری داخلی نمایندگی فروش کاغذ دیواری اهدا می کند. کاغذدیواری های این وبسایت تماما قابل شستشو هستند و طرح های متنوعی را شامل می شوند. از جمله کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری مدرن، کاغذ دیواری کلاسیک، کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ، کاغذ دیواری طبیعی با الیاف طبیعی و کاغذ دیواری برای سیسمونی. در بین آلبوم های مختلف کاغذ دیواری که در وبسایت کاغذ دیواری arovaco.com ارائه شده است، می توانید برای قسمت های مختلف خانه از جمله اتاق خواب، سالن، لابی، آشپزخانه، اتاق کودک و پشت تلویزیون (LCD) کاغذ دیواری انتخاب کنید. مانند کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری روشن، کاغذ دیواری فانتزی، کاغذ دیواری طلایی و بژ، کاغذ دیواری نوجوان و کاغذ دیواری طرح ساده . برای خرید کاغذ دیواری در تهران می توانید به فروشگاه کاغذ دیواری آرکس مراجعه کنید. جدیدترین کاغذ دیواری های مدل 2016 را در آنجا خواهید دید. به منظور نصب کاغذ دیواری نیز نصاب های حرفه ای به پروژه های اجرایی فرستاده می شود. قیمت کاغذ دیواری را با تماس تلفنی مطلع شوید. برای مشاهده انواع پارکت و لمینت ارائه شونده توسط گروه آرکس به وبسایت تخصصی پارکت-لمینت-کفپوش “آرکس وود” مراجعه کنید. همچنین نمونه پروژه های دکوراسیون داخلی آرکس و صدها نمونه طراحی داخلی و دکوراسیون را در وبسایت تخصصی دکوراسیون داخلی ما یعنی وبسایت “آرکس دکور” مشاهده خواهید کرد.

اشتراک گذاری:
نسخه قدیمی کاغذ دیواری آرکس