کاغذ دیواری آرکس دکور, کاغذ دیواری کره ای, کاغذ دیواری سه بعدی آرکس, کاغذ دیواری, کاغذدیواری

کاغذ دیواری آرکس دکور

چگونه با بک بودجه محدود خانه خود را دکوراسیون کنیم؟

 

اتفاقی که این روزها زیاد می افتد خرید آپارتمان های کوچک و نسبتا قدیمی است که اگر بازسازی نشود یا دکوراسیون داخلی روی آن انجام نگیرد عملا غیر قابل سکونت است. با این حال خانواده هایی که به تازگی آپارتمانی خریداری کرده اند عملا بودجه ای برای دکوراسیون داخلی ندارند. ولی ما به  شما اطمینان می دهیم که با بودجه اندک هم می توان تغییرات چشمگیری در دکوراسیون داخلی به وجود آورد.

 

دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری

  

دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک متریال پراستفاده دکوراسیون که نسبت به هزینه اش تاثیر زیادی در شیک شدن فضا دارد، کاغذ دیواری است. استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون دوباره از دهه هشتاد در ایران آغاز شد و تا دهه نود به اوج خود رسیده است. اینبار کاغذ دیواری ها بسیار شیک و مدرن هستند و تنوع زیادی دارند و با نمونه هایی که در دهه سی و چهل شمسی استفاده می شد خیلی تقاوت دارند.

اگر در یک آپارتمان کوچک یا متوسط زندگی می کنید می توانید با 700-600 هزار تومان دیزاین خانه خود را به طور چشمگیری بهتر کنید.  خانه های بزرگتر معمولا با هزینه کمتر از 2 میلیون تومان کاغذ دیواری می شود که این شامل هزینه نصب کاغذ دیواری هم می شود.

 

دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری

 

 

دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به هر حال کاغذ دیواری هم از نظر رنگ و طرح و هم از نظر کیفیت و اندازه تنوع زیادی دارد. در این وبسایت مقاله های زیادی درباره انواع طرح و جنس کاغذ دیواری آورده شده است که می توانید مطالعه کنید. همچنین 3100 نمونه طرح کاغذ دیواری در این وبسایت هست که می توانید بین آنها طرح خود را انتخاب کنید. برای مشاوره با دفتر ما تماس بگیرید. شاد وسربلند باشید. 

 

 

بازگشت به مقاله های کاغذ دیواری آرکس

کلمات کلیدی:

 گروه کاغذ دیواری و دکوراسیون آرکس دارنده متنوع ترین کلکسیون آلبوم های کاغذ دیواری کره ای است. در وبسایت کاغذ دیواری آرکس می توانید انواع کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذدیواری متالیک، کاغذ دیواری اتاق کودک و کاغذ دیواری های لاکجری مناسب سالن و لابی منزل را پیدا کنید. همچنین گروه آرکس به فروشندگان کاغذ دیواری و دفاتر معماری داخلی نمایندگی فروش کاغذ دیواری اهدا می کند. کاغذدیواری های این وبسایت تماما قابل شستشو هستند و طرح های متنوعی را شامل می شوند. از جمله کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری مدرن، کاغذ دیواری کلاسیک، کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ، کاغذ دیواری طبیعی با الیاف طبیعی و کاغذ دیواری برای سیسمونی. در بین آلبوم های مختلف کاغذ دیواری که در وبسایت کاغذ دیواری arovaco.com ارائه شده است، می توانید برای قسمت های مختلف خانه از جمله اتاق خواب، سالن، لابی، آشپزخانه، اتاق کودک و پشت تلویزیون (LCD) کاغذ دیواری انتخاب کنید. مانند کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری روشن، کاغذ دیواری فانتزی، کاغذ دیواری طلایی و بژ، کاغذ دیواری نوجوان و کاغذ دیواری طرح ساده . برای خرید کاغذ دیواری در تهران می توانید به فروشگاه کاغذ دیواری آرکس مراجعه کنید. جدیدترین کاغذ دیواری های مدل 2016 را در آنجا خواهید دید. به منظور نصب کاغذ دیواری نیز نصاب های حرفه ای به پروژه های اجرایی فرستاده می شود. قیمت کاغذ دیواری را با تماس تلفنی مطلع شوید. برای مشاهده انواع پارکت و لمینت ارائه شونده توسط گروه آرکس به وبسایت تخصصی پارکت-لمینت-کفپوش “آرکس وود” مراجعه کنید. همچنین نمونه پروژه های دکوراسیون داخلی آرکس و صدها نمونه طراحی داخلی و دکوراسیون را در وبسایت تخصصی دکوراسیون داخلی ما یعنی وبسایت “آرکس دکور” مشاهده خواهید کرد. 

 

اشتراک گذاری:
نسخه قدیمی کاغذ دیواری آرکس