چگونه با یک بودجه محدود خانه خود را دکوراسیون کنیم؟

 

اتفاقی که این روزها زیاد می افتد خرید آپارتمان های کوچک و نسبتا قدیمی است که اگر بازسازی نشود یا دکوراسیون داخلی روی آن انجام نگیرد عملا غیر قابل سکونت است. با این حال خانواده هایی که به تازگی آپارتمانی خریداری کرده اند عملا بودجه ای برای دکوراسیون داخلی ندارند. ولی ما به  شما اطمینان می دهیم که با بودجه اندک هم می توان تغییرات چشمگیری در دکوراسیون داخلی به وجود آورد. 

دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری

دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری

 یک متریال پراستفاده دکوراسیون که نسبت به هزینه اش تاثیر زیادی در شیک شدن فضا دارد، کاغذ دیواری است. استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون دوباره از دهه هشتاد شمسی در ایران آغاز شد و تا دهه نود به اوج خود رسیده است. اینبار کاغذ دیواری ها بسیار شیک و مدرن هستند و تنوع زیادی دارند و با نمونه هایی که در دهه سی و چهل شمسی استفاده می شد خیلی تقاوت دارند.

اگر در یک آپارتمان کوچک یا متوسط زندگی می کنید می توانید با ۷۰۰-۶۰۰ هزار تومان دیزاین خانه خود را به طور چشمگیری بهتر کنید.  خانه های بزرگتر معمولا با هزینه کمتر از ۲ میلیون تومان کاغذ دیواری می شود که این شامل هزینه نصب کاغذ دیواری هم می شود.

دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری

دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری

به هر حال کاغذ دیواری هم از نظر رنگ و طرح و هم از نظر کیفیت و اندازه تنوع زیادی دارد. در این وبسایت مقاله های زیادی درباره انواع طرح و جنس کاغذ دیواری آورده شده است که می توانید مطالعه کنید.

اشتراک گذاری:
نسخه قدیمی کاغذ دیواری آرکس