کاغذ دیواری آرکس دکور, کاغذ دیواری کره ای, کاغذ دیواری سه بعدی آرکس, کاغذ دیواری, کاغذدیواری

کاغذ دیواری آرکس دکور

در بازسازی خانه چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

 

در یکی از مقاله های قبل توضیح دادیم که بازسازی خانه باید در چه مراحلی انجام شود. در اینجا به نکاتی که هنگام بازسازی باید آن را در نظر بگیرید بازگو می کنیم. این مسائل بخصوص وقتی هنگام بازسازی خانه در آن اقامت دارید بسیار پر اهمیت می شوند:

 

*    گرد و خاک:

    متاسفانه بازسازی خانه هر جه کم هم باشد، گرد و خاک زیادی تولید می کند. بهتر است ابتدا تا جایی که ممکن است وسایل خانه را به جای دیگر منتقل کنید. روی سایر وسایل را با پارجه بپوشانید. اگر بازسازی در بخشی از خانه انجام می شود، می توانید آن بخش را با نایلون های کلفت و بزرگ از بقیه قسمت های خانه جدا کنید.

 

بازسازی خانه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 *    صدا:

    حتما می دانید که کارهای ساختمانی سر و صدای زیادی ایجاد می کنند. بسته به کاری که انجام می هید، میزان سر و صدا متفاوت است. برداشتن دیوار و تغییر معماری خانه سروصدای زیادی ایجاد میکند. نصب سنگ و کاشی نیز صدای زیادی دارد. بریدن و نصب قرنیز با دستگاه های مخصوص صدای زیادی دارد. ولی نصب پارکت و کاغذ دیواری، گچ بری و رنگ زدن صدای آزار دهنده ندارد.

 

*    سورپرازهای ناخوشایند!

یک اتقاق متداول در بازسازی که البته عجیب به نظر می رسد، کشف خرابکاری هایی است که در ساخت خانه پیش آمده و شما از آن بیخبر بوده اید. سیم کشی های نابجا و نادرست، لوله کشی های نادرست و غلط، استفاده از مصالح ساختمانی نامناسب و عبور لوله های فاضلاب از ستون ها و درون سقف های کاذب جند مورد از این سورپرازهای ناخوشایند است.

بازسازی خانه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*    هزینه های غیرمنتظره:

   مطمئنا از ابتدا فکر هزینه را کرده اید و بودجه ای را برای این کار در نظر گرفته اید. اما بدانید که معمولا در عمل هزینه های به وجود می آید که از قبل به آن فکر نشده است ولی لازم بوده و باید پرداخت شود. همیشه بیش از آنچه از قبل حدس می زنید برای بازسازی پول ذخیره کنید.

 

*    تغییر سفارش ها:

    یکی از اتقاقات رایج این است که نظر شما درباره تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید عوض شود. این اتقاق معمولا هنگام بازسازی و نیمه کاره اتفاق می افتد. چون با انجام برخی تغییرات و مشاهده نتبجه کار ممکن است نظر شما درباره سایر تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید عوض شود.

 

*     تاخیر:

    متاسفانه یکی از بدترین اتفاقاتی که هنگام بازسازی می افتد، تاخیر است. البته تاخیر بخاطر کم کاری گروه اجرا کننده نیست، بلکه به دلیل اتفاقاتی غیر منتظره ای است که هنگام کار پیش می آید. از تغییر نظر مشتری گرفته تا خرابی لوله کشی و سیم کشی که از ابتدا قرار نبوده اینگونه باشد.

 

البته کار کردن با یک گروه معماری و دکوراسیون داخلی باتجربه که از ابتدا صادقانه برخورد کنند و مشکلات احتمالی را برای شما توضیح بدهند، کلید اصلی حل این مشکلات است. گروه معماری و دکوراسیون داخلی آرکس همواره به تعهدات خود از جمله زمان تحویل پروژه، کیفیت کار و هزینه مورد نظر پایبند است.

 

 

 

 

مقاله مرتبط: 

* مراحل بازسازی خانه

 

بازگشت به مقاله های کاغذ دیواری آرکس

کلمات کلیدی:

کاغذ دیواری– کاغذ دیواری قابل شستشو– کاغذ دیواری سه بعدی– کاغذ دیواری کره ای– کاغذ دیواری اتاق– کاغذ دیواری اتاق خواب– کاغذدیواری– کاغذ دیواری سالن– کاغذ دیواری پذیرایی– کاغذ دیواری منزل– کاغذ دیواری مسکونی– کاغذ دیواری فروشگاه– کاغذ دیواری خانه– کاغذ دیواری متالیک– کاغذ دیواری کودک– کاغذ دیواری اتاق کودک– کاغذ دیواری لابی– کاغذ دیواری هتل– کاغذ دیواری اداری– کاغذ دیواری تجاری– کاغذ دیواری مدرن– کاغذ دیواری کلاسیک– کاغذ دیواری جدید– جدیدترین کاغذ دیواری– کاغذ دیواری پی وی سی– کاغذ دیواری لوکس– کاغذدیواری شیک– کاغذ دیواری سفید– کاغذ دیواری تیره– کاغذ دیواری سیاه– کاغذ دیواری ساده– کاغذ دیواری گلدار– فروش کاغذ دیواری– فروشگاه کاغذ دیواری– خرید کاغذ دیواری– قیمت کاغذ دیواری– کاغذ دیواری ارزان– بازار کاغذ دیواری– پخش کاغذ دیواری– دفتر فروش کاغذ دیواری– انواع کاغذ دیواری– آلبوم کاغذ دیواری– نمایندگی کاغذ دیواری– نمایندگی فروش کاغذ دیواری– طرح کاغذ دیواری– مدل کاغذ دیواری– نصب کاغذ دیواری– اجرای کاغذ دیواری– پروژه کاغذ دیواری– چسب کاغذ دیواری– شرکت کاغذ دیواری– اهدای نمایندگی کاغذ دیواری– کاغذ دیواری سنگ– کاغذ دیواری طرح سنگ– کاغذ دیواری چوب– کاغذ دیواری طرح چوب– کاغذ دیواری سیسمونی– کاغذ دیواری طرح گل– کاغذدیواری سنگ آنتیک– کاغذ دیواری برجسته- پارکت– پارکت لمینت– لمینت– پارکت ترکیه– پارکت واریو– دکوراسیون– محصولات دکوراسیون– شرکت دکوراسیون– دکوراسیون داخلی– معماری داخلی– طراحی دکوراسیون– طراحی دکوراسیون داخلی

اشتراک گذاری:
نسخه قدیمی کاغذ دیواری آرکس