کاغذ دیواری آرکس دکور, کاغذ دیواری کره ای, کاغذ دیواری سه بعدی آرکس, کاغذ دیواری, کاغذدیواری

کاغذ دیواری آرکس دکور

کاغذ دیواری مخملی

یکی از انواع کاغذ دیواری که بسیار زیبا و شیک و در عین حال کمی گر است، کاغذ دیواری مخملی است. در ساخت این کاغذ دیواری الیاف پارچه به کار رفته است. و طرح های روی کاغذ دیواری از جنس مخمل و کاملا برجسته است. زمینه کاغذ دیواری های مخملی از جنس پارچه یا pvc است.

 

قیمت کاغذ دیواری مخملی گران تر از کاغذ دیواری های pvc  است و مقاومت آن در برابر رطوبت کمتر از کاغذ دیواری های با پوشش وینیل است. به همین دلیل کاغذ دیواری های مخملی قابل شستشو با مواد شوینده نیستند.

 

کاغذ دیواری مخملی را برای پوشش دیوارهای سالن و لابی استفاده کنید. چراکه بسیار لوکس است و طرح های آن هم عمدتا کلاسیک است. اگر رنگ و طرح را به گونه ای انتخاب کنید که با مبلمان شما ست شود، عالی است. چراکه به دلیل بافت مخمل و پارچه هماهنگی خاصی با مبلمان دارد.

 

کاغذ دیواری مخملی

  کاغذ دیواری مخملی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوع دیگر کاغذ دیواری مخملی برجسته که بسیار متداول بوده و دارای کیفیتی عالی است، کاغذ دیواری با طرح برجسته مخمل پی وی سی(PVC) است. این مدل کاغذ دیواری که در بسیاری از آلبوم های کاغذ دیواری کره ای وجود دارد، زمینه ای ساده و رنگی داشته و نقش و طرح آن از جنسی شبیه  به مخمل که البته از پی وی سی ساخته شده است، روی آن قرار گرفته است. به دلیل اینکه جنس زمینه و نقش ها از پی وی سی است و تمام سطح کاغذ دیواری روکش وینیل دارد، این کاغذ دیواری ها کاملا قابل شستشو است و دوده و چرک جذب نمی کند. انواع نمونه کاغذ دیواری های مخمل با طرح های مختلف در آلبوم های کاغذ دیواری لیوینگ، فیلیز، ویوید و کودک وجود دارد. چند نمونه از کاغذ دیورای مخمل پی وی سی را در عکس های زیر می بینید:

 

اجرا و نصب کاغذ دیواری قابل شستشو کره ای لیوینگ image

 

کاغذ دیواری قابل شستشو کره ای لیوینگ image

 اجرای کاغذ دیواری اتاق کودک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقاله مرتبط:

کاغذ دیواری های سه بعدی

 

بازگشت به مقاله های کاغذ دیواری آرکس 

کلمات کلیدی:

کاغذ دیواری– کاغذ دیواری قابل شستشو– کاغذ دیواری سه بعدی– کاغذ دیواری کره ای– کاغذ دیواری اتاق– کاغذ دیواری اتاق خواب– کاغذدیواری– کاغذ دیواری سالن– کاغذ دیواری پذیرایی– کاغذ دیواری منزل– کاغذ دیواری مسکونی– کاغذ دیواری فروشگاه– کاغذ دیواری خانه– کاغذ دیواری متالیک– کاغذ دیواری کودک– کاغذ دیواری اتاق کودک– کاغذ دیواری لابی– کاغذ دیواری هتل– کاغذ دیواری اداری– کاغذ دیواری تجاری– کاغذ دیواری مدرن– کاغذ دیواری کلاسیک– کاغذ دیواری جدید– جدیدترین کاغذ دیواری– کاغذ دیواری پی وی سی– کاغذ دیواری لوکس– کاغذدیواری شیک– کاغذ دیواری سفید– کاغذ دیواری تیره– کاغذ دیواری سیاه– کاغذ دیواری ساده– کاغذ دیواری گلدار– فروش کاغذ دیواری– فروشگاه کاغذ دیواری– خرید کاغذ دیواری– قیمت کاغذ دیواری– کاغذ دیواری ارزان– بازار کاغذ دیواری– پخش کاغذ دیواری– دفتر فروش کاغذ دیواری– انواع کاغذ دیواری<sp

اشتراک گذاری:
نسخه قدیمی کاغذ دیواری آرکس