کاغذ دیواری آرکس دکور, کاغذ دیواری کره ای, کاغذ دیواری سه بعدی آرکس, کاغذ دیواری, کاغذدیواریاطمینان می دهیم که نصب کاغذ دیواری کار نه تنها سخت نیست بلکه بسیار سرگرم کننده است. فقط تنها نمیتوانید انجامش دهید، کنارتان دوستی داشته باشید که به شما در این کار کمک کند. در این صورت از پس رول های بزرگ و چسب زدن بر خواهید آمد. آرامشتان را حظ کنید، شما قادرید همانگونه که در نظر دارید کار را به انجام برسانید و در نهایت یک کار جذاب خواهید داشت. در اینجا لوازم و راه کارهای مورد نیازتان را مطرح میکنیم:

گام اول:
تمام سطوح دیوار را با سمباده و پر کننده های مناسب صاف و صیقلی نمایید. سپس یک لایه از آماده کننده روی دیوار بمالید. یک میز بزرگ برای برش کاغذ ها در نظر بگیرید البته برش کاغذ را روی زمین صاف هم میتوانید انجام دهید، اما روی میز مسلط تر خواهید بود. از تمییز بودن دستهایتان هم مطمئن شوید .

کاغذ دیواری آرکس دکور, کاغذ دیواری کره ای, کاغذ دیواری سه بعدی آرکس, کاغذ دیواری, کاغذدیواریگام دوم:
اگر تمام دیوار را کاغذ دیواری می کنید، کاغذ ها را پهن کنید و ۵ سانتیمتر بیشتر از اندازه ارتفا ع برش دهید. حتما صاف ببرید. کاغذ دیواری‌هایی که برش میدهید به ترتیب کنار هم قرار دهید تا مطمئن شوید گل ها درست در کنار هم قرار گرفته اند. منظم و مرتب پشت کاغذ دیواری‌ها را چسب کاغذدیواری بزنید، این چسبها را میتوانید از فروشگاههای لوازم ساختمانی تهیه نمایید. از تیغ تیز یا cutter برای برش استفاده کنید.
کاغذ دیواری آرکس دکور, کاغذ دیواری کره ای, کاغذ دیواری سه بعدی آرکس, کاغذ دیواری, کاغذدیواریگام سوم:
از یک متر پارچه ای یا فلزی برای نشانه گذاری جایی که کاغذدیواری را می چسبانید استفاذه کنید. بهتر است کار را از کنج شروع کنید و اولین لاین را کاملا صاف نصب نمایید تا در ادامه همه ردیف ها منظم و صاف پشت سر هم نصب شوند.
کاغذ دیواری آرکس دکور, کاغذ دیواری کره ای, کاغذ دیواری سه بعدی آرکس, کاغذ دیواری, کاغذدیواریگام چهارم :
از چسب داشتن کل سطح پشت کاغذ دیواری مطمئن شوید. برخی از کاغذدیواریها خودشان از قبل چسب دارند پس دیگر نیازی به چسب کاری ندارند و آماده ی نصب پس از برش هستند.

گام پنجم :
کاغذ دیواری را به روی دیوار بکشید. از بالا به پایین و آرام و نرم به کمک یک کاردک چوبی کاغذ دیواری را بر روی دیوار فیکس کنید و مراقب باشید حتما صاف و بدون حباب نصب شود. در تمام این مدت دوستتان باید سر دیگر کاغذ دیواری را از پایین نگه دارد تا شما تسلط کافی داشته باشید.

کاغذ دیواری آرکس دکور, کاغذ دیواری کره ای, کاغذ دیواری سه بعدی آرکس, کاغذ دیواری, کاغذدیواریگام ششم :
زمانیکه اولین ردیف را نصب کردید، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه وقت داری تا جای کاغذ دیواری را فیکس و مرتب کنید و لبه ها را کاملا چک کنید.

گام هفتم :
به ترتیب و به همان روش که اولین ردیف را نصب کردید مابقی را نیز نصب کنید و به قرار کرفتن گل ها در کنار هم دقت کنید. در پایان از یک اسفنج نرم تمییز و نمدار برای پاک کردن چسب هایی که از بین درزها بیرون آمده اند استفاده کنید.

گام هشتم :
جشن بگیرید! شما موفق شدید.

اشتراک گذاری:
نسخه قدیمی کاغذ دیواری آرکس